Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108781/0001

Orgelmann,

Wiener Porzellanmanufaktur Augarten, Porzellan, bunt und gold staffiert, Höhe 12 cm, unterglasurblaue Marke, 1 Daumen minimal bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

17.05.2021 - 15:00

Cena:
EUR 166,-

Orgelmann,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Antiquitäten
Online do: 17.05.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum