Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-109292/0066

12 große und 12 kleine Messer,

Silberheften, Metallklingen, Meisterzeichen Frantisek Bibus, tschechoslowakisches Beschauzeichen, in 2 Kassetten, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

28.05.2021 - 15:05

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 28.05.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online