Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-109187/0001

Wiener Teekanne,

Silber, oval, Scharnierdeckel, Knauf und Henkel mit Beinisolierung, Höhe 15 cm, Bruttogewicht 719 g, Meisterzeichen VCD = Vincenz Carl Dub, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

28.05.2021 - 15:25

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

Wiener Teekanne,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 28.05.2021 - 15:25
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online