Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-109420/0019

Sheffielder Silber Gewürzstreuer,

rund, Steckdeckel, floral graviert, Höhe 15 cm, Gewicht 215 g, Meisterzeichen, Sheffielder Beschauzeichen 1894, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

28.05.2021 - 15:06

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 28.05.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online