Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-109557/0004

Tiffany - Londoner Tischglocke,

Silber, rund, Klöppel, Höhe 7 cm, Gewicht 153 g., Meisterzeichen, Firmenzeichen Tiffany England, Londoner Beschauzeichen 1932/33, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

28.05.2021 - 15:03

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 28.05.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online