Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108703/0051

Wiener Biedermeier Korb,

Silber, rechteckig, durchbrochene Rosenblüten, zwei Henkel, 30 x 16 cm, Gewicht 244 g, Meisterzeichen Jakob Weihs, Alt Wiener Beschauzeichen 1840, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

28.05.2021 - 15:18

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wiener Biedermeier Korb,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 28.05.2021 - 15:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online