Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-463353/0005

Altschliffbrillantring ca. 0,85 ct

Weißgold 585, ein Onyx, RW 58,7,7 g, ein Onyx etwas ausgeschartetøG7

19.05.2021 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Aukce: Diamonds Only
Datum: 19.05.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online