Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 187-050369/0003

Altschliffbrillantsolitärring ca. 0,70 ct

Gold/Weißgold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,70 ct, RW 56, 3,3 gøG3

10.05.2021 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 900,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Uhren & Schmuck
Datum: 10.05.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online