Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023589/0024

Zigarettendose

Gold 580, rechteckige Form, Drücker besetzt mit Saphir carbochon, Streifendekor, innen monogrammiert, österr. Amtspunze: Fuchskopf 1872-1922Meisterzeichen Alexander Sturm Maße: 82 x 75 mm, 86,2 g, FormetuiøG85

10.05.2021 - 15:10

Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-

Zigarettendose

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Uhren & Schmuck
Datum: 10.05.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online