Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-462789/0002

Brillant Saphirring

Gold 750, Brillanten zus. ca. 0,80 ct, RW 53, 13,4 g, TragespurenøG13

20.05.2021 - 15:02

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Brillant Saphirring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 20.05.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.05. - 19.05.2021