Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-109290/0004

Karaffe,

farbloses Glas, geschliffen, bunte Bemalung, Höhe 25,5 cm, Mitte 20. Jh., Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

30.04.2021 - 15:05

Vyvolávací cena:

Karaffe,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Tischlein deck dich
Datum: 30.04.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online