Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-339432/0001

Smaragd Brillant Damenring

Gold 580, ein Altschliffbrillant, ein Brillant, ein Smaragd, RW 55, österr. Amtspunze 1872-1922, 3,7 g, seitliche Tragespurenøx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

29.04.2021 - 10:06

Vyvolávací cena:

Smaragd Brillant Damenring

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 29.04.2021 - 10:06
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online