Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072326/0002

Raimund Volanek

(Wien 1857-1924) Der Tegernsee bzw. Schloss Chillon am Vierwaldstätter See, beide signiert R. Volanek, Öl auf Holz, je ca. 17 x 30 cm, gerahmt, (2) (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.05.2021 - 15:07

Cena:
EUR 1.380,-

Raimund Volanek

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 27.05.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online