Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072790/0024

Carl Kaiser-Herbst

(Wien 1858-1940) "Sägemühle bei Goisern, Ob. Oest.", rückseitig betitelt, doppelt signiert C. Kaiser-Herbst, Öl auf Malkarton, 15 x 23 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

27.05.2021 - 15:01

Cena:

Carl Kaiser-Herbst

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 27.05.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online