Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063134/0001

Johann Daniel Donat

(Neuzelle bei Frankfurt/Oder 1744-1830 Pest) Mädchen mit Rosen vor Wasserfall, signiert, datiert und bezeichnet Donat pinx. 1810, Öl auf Leinwand, 46,5 x 36 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.05.2021 - 15:03

Cena:
EUR 1.040,-

Johann Daniel Donat

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 27.05.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online