Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065988/0002

Künstler um 1900

Im orientalischen Bad, undeutlich signiert G. Bordinat (?), Öl auf Leinwand,87,5 x 116 cm, leicht beschädigt, gerahmt (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.05.2021 - 15:07

Cena:
EUR 2.210,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 27.05.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online