Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072233/0002

Carl Hasch

(Wien 1834-1897) "Der Luzerner See mit Pilatus und Rigi", rückseitig schwach leserlich betitelt, signiert C. Hasch, Öl auf Leinwand, 35,5 x 52,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.05.2021 - 15:07

Cena:
EUR 2.210,-

Carl Hasch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 27.05.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online