Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072846/0005

Josef Thoma

(Wien 1828-1899) Partie am Alpensee, signiert J. Thoma, Öl auf Leinwand, 50 x 81 cm, gerahmt

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.05.2021 - 15:03

Cena:
EUR 1.660,-

Josef Thoma

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 27.05.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online