Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073291/0001

Umkreis des August Querfurt

(Wolfenbüttel 1696-1761 Wien) Im Feldlager, Öl auf Leinwand, 33 x 43 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

27.05.2021 - 15:09

Cena:
EUR 2.070,-

Umkreis des August Querfurt

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 27.05.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online