Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073108/0001

Robert Alott

(Graz 1850-1910 Wien) Partie an der ligurischen Küste (?), signiert R. Alott, Öl auf Leinwand, 50 x 80,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

11.05.2021 - 10:15

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Robert Alott

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 11.05.2021 - 10:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online