Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072215/0010

L. Friedrich, um 1870

Blick über Pompei, von der Porta del Vesuvio, betitelt, bezeichnet Aqu. v. F. Friedrich (18)73, Aquarell auf Papier, 19 x 27 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

11.05.2021 - 10:53

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

L. Friedrich, um 1870

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 11.05.2021 - 10:53
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online