Čís. položky 138-074387/0008 -

Francois Louis Lanfant de Metz

Francois Louis Lanfant de Metz - Obrazy

(Sierck 1814-1892 Le Havre) Am Schulweg und kleine Regatta, beide signiert LAnfant, Öl auf Holz, je 10,5 x 15 cm, gerahmt, (2) (JP)

11.05.2021 - 10:17

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.05.2021 - 10:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online