Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072299/0010 -

W. Arnold, um 1900

Wisent am Winterwaldrand, signiert, datiert W. Arnold, (18)96, Öl auf Leinwand, 70 x 110 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

11.05.2021 - 10:03

Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

W. Arnold, um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 11.05.2021 - 10:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online