Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023781/0002

Oskar Pfob *

(Trofaiach 1925-2008 Graz, Studium KGS Graz unter Szyszko witz, Wickenburg und Gösser) Südsteirische Hügellandschaft mit Klapotetz, monogrammiert, datiert O. P.64, Öl auf Leinwand, 72 x 60 cm, in silberfarbigem Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

17.05.2021 - 15:21

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Oskar Pfob *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 17.05.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online