Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023882/0050

Josef Karger

(1901-1963, Ausbildung an der Wiener Akademie) "Auf dem Wege zur Berliner Hütte", handsigniert J. Karger, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 29,5 x 22,5 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

17.05.2021 - 15:23

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Josef Karger

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 17.05.2021 - 15:23
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online