Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023882/0041

Gustav Feith

(Wien 1875-1951) Schneerosen in Vase, handsigniert, datiert Gustav Feith 1938, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 28 x 22 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, verschmutzt, abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

25.05.2021 - 15:12

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Gustav Feith

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten (bis 500)
Datum: 25.05.2021 - 15:12
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online