Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-118312/0000

Paul Schmidtbauer *

(Lividraga 1892 - 1974 Graz) Dorflandschaft im Morgennebel, handsigniert, datiert Schmidtbauer 42, Öl auf Leinwand, 75 x 95 cm, in bronzefarbigem Profilholzrahmen, Leinwand stark verschmutzt, Rahmen abgerieben, bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

25.05.2021 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Paul Schmidtbauer *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten (bis 500)
Datum: 25.05.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online