Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-118358/0000

Alois Hernick

(Wien 1870-1939) St. Gilgen am Wolfgangsee?, handsigniert A. Hernick, Öl auf Karton, Bildausschnitt 34 x 48 cm, in Profilholzrahmen, verschmutzt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

25.05.2021 - 15:10

Vyvolávací cena:

Alois Hernick

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten (bis 500)
Datum: 25.05.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online