Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-119944/0000

Hugo Haubenhofer

(geb. 1879 Graz, Studium a. d. Landeszeichenschule Graz sowie der Münchner Akademie) Blick in den Innenhof, handsigniert datiert Haubenhofer 1944, Öl auf Karton, Bildausschnitt 23 x 30,5 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

25.05.2021 - 15:05

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Hugo Haubenhofer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten (bis 500)
Datum: 25.05.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online