Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023242/0003

Franz Gogger

(geb. 1882 Graz, Studium a. d. Grazer Kunstgewerbeschule) Graz - Schöcklgebiet, monogrammiert, datiert 5. VIII.30, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 29,5 x 40 cm, in bronzefarbigem Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

25.05.2021 - 15:13

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Franz Gogger

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten (bis 500)
Datum: 25.05.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online