Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 302-616817/0004

Diamantring zus. ca. 1,50 ct

Weißgold 585, Brillanten, Altschliffbrillanten und Achtkantdiamanten, RW 55, 11,6 gøg11

26.05.2021 - 15:02

Cena:
EUR 1.035,-

Diamantring zus. ca. 1,50 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Schmuck
Online do: 26.05.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online