Čís. položky 193-016315/0003

Smaragd Brillantring zus. ca. 1 ct

Smaragd Brillantring zus. ca. 1 ct - Umění, starožitnosti, šperky

Weißgold 750, Smaragd oval facettiert ca. 1,40 ct, RW 55,3,3 g, Ringweitenänderung, Smaragd mit Tragespurenøg3

Expert: Doris Ebner Doris Ebner

doris.ebner@dorotheum.at

12.05.2021 - 10:06

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

doris.ebner@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 12.05.2021 - 10:06
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online