Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016626/0004

Siegfried Tragatschnig *

(Theissing 1927-2013) "Landschaft", signiert Tragatschnig, datiert 58, Öl auf Karton, 35 x 48 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

12.05.2021 - 10:37

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Siegfried Tragatschnig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 12.05.2021 - 10:37
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online