Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016755/0002

August Zeidler *

(Doloplaß 1892-1963 Wien) "Maria Wörth", signiert Zeidler, datiert 32, Öl auf Karton, 50 x 68 cm, gerahmt, partiell mit Oberflächenmängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

12.05.2021 - 10:36

Vyvolávací cena:

August Zeidler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 12.05.2021 - 10:36
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online