Čís. položky 193-016275/0011

Franz Fohner-Bihack *

Franz Fohner-Bihack * - Umění, starožitnosti, šperky

(Agostyan, Ungarn 1937-2014 Wien) "Ohne Titel", signiert Fohner Bihack, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 32 x 32 cm, gerahmt verglast, Rahmen mit Mängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

12.05.2021 - 10:48

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Franz Fohner-Bihack *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 12.05.2021 - 10:48
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online