Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039391/0008 V

Milan Generalic *

(Hlebine 1950-2015) Straßendorf im Winter signiert und datiert unten rechts: Milan Generalic 1976, Hinterglasmalerei, ca. 34 x 39 cm, gerahmt

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

12.05.2021 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Milan Generalic *

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.05.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online