Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049514/0006

Altschliffbrillant Solitärring ca. 0,45 ct

Weißgold 585, 2,8 g, RW 56øg3

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

27.05.2021 - 15:13

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Weißgold 585, 2,8 g, RW 56øg3

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 27.05.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.05. - 26.05.2021