Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-466075/0011

Brillantring zus. ca. 0,90 ct

Weißgold 585, Altschliffbrillanten, RW 55, 11,4 gøg11

27.05.2021 - 15:02

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Brillantring zus. ca. 0,90 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 27.05.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.05. - 26.05.2021