Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-463704/0002

Allianzring

Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, ein Saphir, RW 62,8 g Tragespuren, Saphir mit OberflächenmerkmaløG8

27.05.2021 - 15:08

Vyvolávací cena:

Allianzring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 27.05.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.05. - 26.05.2021