Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049366/0002

Brillantgarnitur zus. ca. 0,55 ct

Gold 585, tlw. rhodiniert, best. aus: Ring, RW 53/54, 2 Creolen, 13,5 gøg13

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

27.05.2021 - 15:38

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 27.05.2021 - 15:38
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.05. - 26.05.2021