Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-465892/0001

Altschliffbrillantsolitär ca.0,40 ct

Weißgold 585, RW 54, 2,8 gøg3

28.05.2021 - 15:03

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Weißgold 585, RW 54, 2,8 gøg3

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 28.05.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online