Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 397-330167/0001

Altschliffdiamantring zus. ca. 0,30 ct

Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 55, 2 gøx Ringschiene gebrochen

Expert: Alexander Mauthner Alexander Mauthner
+43-2622-224 67

alexander.mauthner@dorotheum.at

02.06.2021 - 10:25

Vyvolávací cena:

+43-2622-224 67

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 02.06.2021 - 10:25
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 05.05. - 02.06.2021