Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025352/0070

Maler erste Hälfe 20. Jahrhundert

Flussufer mit Booten, bezeichnet: Sisley 74., Öl auf Leinwand, ca. 56 x 68,5 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.05.2021 - 15:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.05.2021 - 15:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online