Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025335/0003

Hans Massmann *

(Bukarest 1887-1973 Wien) Gebirgslandschaft, signiert: Hans Massmann, Öl auf Karton, ca. 55,5 x 76 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.05.2021 - 15:21

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Hans Massmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.05.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online