Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025701/0013

Karl Hayd

(Hainburg 1882-1945 Linz) zugeschrieben/attributed Schnitterinnen, Pastellkreide auf festem Papier, Darstellungsgröße ca. 35 x 49 cm, Blattgröße ca. 38,5 x 54 cm, Altersspuren - Farbfehlstellen, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.05.2021 - 15:09

Vyvolávací cena:

Karl Hayd

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.05.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online