Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025705/0002

Betty Hierl Kaufmann *

(Wien 1889-1963 Korneuburg) Dolomiten, signiert: Betty Hierl-Kaufmann., Öl auf Leinwand, ca. 131 x 85 cm, mittig geringer Keilrahmen-Durchbruch, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.05.2021 - 15:13

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

Betty Hierl Kaufmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.05.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online