Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025769/0008

Maler um 1900

Englischer Landschaftgarten mit Schloß, Öl auf Holz, ca. 24 x 28,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.05.2021 - 15:27

Vyvolávací cena:

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.05.2021 - 15:27
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online