Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025837/0003

Maler des 19. Jahrhunderts

Stillleben mit Globus, undeutlich signiert, datiert: 26.5. (18)89., Öl auf Holz, ca. 32 x 23,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.05.2021 - 15:36

Vyvolávací cena:

Maler des 19. Jahrhunderts

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.05.2021 - 15:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online