Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025665/0009

Joan Miro *

(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Ohne Titel, aus: La mélodie acide, bezeichnet: H. C, Prägesignatur: Miró, Lithographie auf Velin, Blattgröße ca. 33 x 25,2 cm, WVZ Mourlot 1220, Cramer 248

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.05.2021 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Joan Miro *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.05.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online