Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025805/0039 -

Gottfried Helnwein *

(Wien 1948 geb.) Der Schrei (Selbstportrait), handsigniert: Gtt Helnwein, nummiert: 743/999, Lithographie in Farbe auf Velin, blattgroßer Druck ca. 31,2 x 23 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.05.2021 - 15:36

Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:

Gottfried Helnwein *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.05.2021 - 15:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online